روی سلاطین قاجار را سفید کرده‌اند/پیش زنان حرمسرا روسیاهند

جمعه, 18 فروردين 1396 16:10 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 

پیرو اعلام حرمت شرعی واردات کالاهایی که در در داخل تولید می‌شوند از سوی رهبر انقلاب، آقای محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صمت فهرستی از ۸۰۰ قلم کالا را به دولت اعلام کرد تا واردات آنها منع یا تعرفه آنها افزایش یابد.
دولت آقای روحانی اما با این استدلال که ممکن است کشورهای صادرکننده این کالاها به ایران، #ناراحت شوند، این طرح را کنار گذاشته است.
این مصیبت، حقیقتا جز با مفهوم #دیاثت قابل توضیح و تبیین نیست. واردات و تصرف بازار ایران توسط بیگانگان، در حال فلج کردن صنعت کشور و بیکار و بدبخت کردن جوانان ماست، اما این جماعت نگران #ناراحتی کشورهای صادرکننده به ایران هستند!
دنیا اگر بداند با دولتی در ایران طرف است که با یک اخم هرچه بخواهد تقدیمش می‌کند، چرا ایران را مستعمره خود نداند؟
چرا شما از اینکه آن کشورها بازارشان را در اختیار تولیدات ملت شما قرار نمی‌دهند، ناراحت نمی‌شوید؟ چرا آنها نگران ناراحتی شما نیستند؟
مردم باید بدانند این جماعت روی سلاطین قاجار را سفید کرده‌اند‌. مردم باید بدانند اگر قاجار خاک ایران را پس از سال‌ها #جنگ با یکی از قدرت‌های جهانی تقدیم بیگانه کرد، این جماعت اقتصاد کشور را از #ترس_ناراحتی دول صغیر و کبیر جهان، تقدیم بیگانه می‌کنند. اینها پیش زنان حرمسرای قاجار روسیاهند که پیرو فتوای میرزای شیرازی درباره حرمت استعمال توتون و تنباکو(به دلیل واگذاری امتیاز انحصاری آن به کمپانی رژی انگلیس)، قلیان‌های دربار را شکستند.
مردم باید بدانند این جماعت شجاعت منع کردن واردات #مربا از امارات عربی متحده را هم از ترس ناراحتی حاکم ابوظبی ندارند.
از سوی جمع ۵ نفره‌ای که اخیرا در نامه‌ای خطاب به روسای دولت و مجلس خواستار تبدیل حکم‌شرعی حضرت آقا به منع قانونی و اجرایی شد، ستادی تشکیل شده است که به زودی اصلاحات قانونی لازم در برنامه ششم و قانون بودجه را برای عملی شدن حکم رهبر انقلاب اعلام خواهد کرد. همچنین ۵۶۴۸ ردیف تعرفه‌ای که بر اساس آخرین اطلاعات گمرک طبق آنها واردات انجام شده، به دقت در حال پالایش است تا مصادیق ممنوعیت‌های وارداتی استخراج شود‌.
این اقدامات به هیچ وجه سیاسی نیستند، مبنای شرعی دارند و در صورت روی کار بودن هر دولتی با قوت تمام تا اجرایی شدن کامل این حکم شرعی ادامه خواهند داشت.
ما به هیچ رو قائل به کشیدن دیوار به دور کشور و نداشتن رابطه اقتصادی با جهان نیستیم. آنچه نمی‌دانیم را باید بیاموزیم و آنچه نداریم را باید وارد کنیم و رفاه مردممان را افزایش دهیم‌. ما با سیاست #جایگزینی_تولید مخالفیم که آنچه خود داریم را ورشکست می‌سازد و در ازای فروش مفت نفت، از بیگانه تمنایش می‌کند.
@jebraily

1468 بازدید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

رد پا

حالت های رنگی