#خدایی_که_با_همه_چیز_اوکی_هست

دوشنبه, 14 فروردين 1396 22:33 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 

مد شده میگویند راه های رسیدن به خدا به تعداد افراد بشر متنوع است وهر کسی یک راه را میتواند انتخاب کند ، بدون اینکه هیچ مذهب خاصی رو انتخاب کند واز قوانین انسانی تبعیت میکنه وبه طبیعت احترام میگذاره و.....
وهمه مسیر های منتهی به سیر الی الله محترم است...
یکی با عاشورا وعزاداری
یکی با رقص سماع
دیگری با کمک به حیوانات
دیگری با مشروب فروختن و ...

.
.
 این حرفها توهین به شعور مخاطب است ...

خدایی وجود داشته باشد ، سیر و سلوکی هم وجود داشته باشد ، بعد دست روی هر کاری بگذاری بدون اینکه خودش گفته باشد ، بتوان به او رسید؟ ‌

 این چه خدای بی منطقی است که هیچ معیاری ندارد و انسان را کاملا رها کرده که هر کاری میکند با آن به خدا میرسد؟!؟

 این خدا نشانه فرستادنش (قرآن و انجیل و...) و نفرستادنش چه فرقی میکند؟

 این خدا سوالهای انسان را چگونه پاسخ میدهد درحالیکه فرامذهبیست؟   در حقیقت اعتقاد داشتن به او و نداشتنش در عمل چه فرقی میکند؟!؟

 نقش شیطان چیست این وسط؟ وقتی معیاری وجود ندارد و با هر عملی بشود به خدا رسید؟

 ما داریم درمورد یک خدا حرف میزنیم که در قرآن، راه های دیگر را نفی میکند، بعد در عین حال، همان خدا فرا مذهبی هم هست و با همان چیزهایی که در قرآن نفی کرده با همان ها هم اوکی هست؟!؟

 مثلا قرآن میفرستد و میگوید این را تکذیب نکنید و در عین حال با کسی که قرآن را تکذیب میکند هم اوکی هست!!! مگر نعوذ بالله مریض است خدا؟
.
 من نمیدانم این حرفهای مسخره و متناقض را با چه عقلی درست میکنند... یا شاید دارند خودشان و روش دلخواه خودشان را توجیه میکنند! تا بلکه مناجات را با رقص یکی کنند! .
.
.
 خدای قرآن خیلی واضح میگوید: .وإن يروا كل آية لا يؤمنوا بها وإن يروا سبيل الرشد لا يتخذوه سبيلا وإن يروا سبيل الغي يتخذوه سبيلا ذلك بأنهم كذبوا بآياتنا وكانوا عنها غافلين ... آنها چنانند که اگر هر آیه و نشانه ای را ببینند ، به آن ایمان نمی آورند اگر راه هدایت را ببینند ، آن را راه خود انتخاب نمی کنند و اگر طریق گمراهی را ببینند ، آن را راه خود انتخاب می کنند! ( همه اینها ) بخاطر آن است که آیات ما را تکذیب کردند ، و از آن غافل بودند ... .
.
.

 اینکه گفته شده طرق الی الله به تعداد انسانها است یعنی هر کس اگر در صراط مستقیم پا گذارد یک راهی مختص خودش است ... نه اینکه هر بیراه ای هم طریق ال الله است!
@s_mm_sadr

1284 بازدید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

رد پا

حالت های رنگی