"انتخابات #شورای_شهر و طوطی و بقال"

دوشنبه, 14 فروردين 1396 22:24 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 

#دکتر_حافظی از ثبت نام در انتخابات شورای شهر انصراف داد و پرونده عملکرد 4 ساله‌اش برای طهرانی‌ها بسته شد. مدتها بود می‌خواستم در موردش مطلبی بنویسم فرصت نمی‌شد. چند روز پیش دیدم یک رسانه‌ای تیتر زده "علی مطهری شورای شهر از ثبت نام در انتخابات انصراف داد" خنده‌ام گرفت.

علی مطهری دو تا مجلس عقب‌تر در جمع یاران احمدی نژاد و در لیست رایحه خوش خدمت به مجلس رفت، بعد به جمع اصولگرایان منتقد احمدی نژاد پیوست، در انتخابات مجلس آخر هم رسما اصلاح‌طلب شد و در لیست امید بود. نظیرش در شورای شهر می‌شود الهه راستگو که با لیست اصلاح طلب‌ها وارد شورا شد بعد یک شبه اصولگرا شد و هم اکنون در شورای مرکزی جمناست.

حافظی ۴ سال تمام در شورای شهر از مفاسد و مشکلات شهر تهران و دردهای مردم گفت. از ائتلاف اصولگراها و اصلاح‌طلب‌ها سر بزنگاه‌ها و معامله بر سر حقوق مردم نوشت (نمونه اش رفتار اخیر مجلس ظاهرا اصلاح‌طلب در ماجرای تفحص از شهرداری ظاهرا اصولگرای تهران). لیست مخالفانش در شورای شهر از علیرضا دبیر و چمران و قناعتی اصولگرا تا هادی ساعی و دنیا مالی و راستگوی اصلاح‌طلب را در بر می‌گرفت.

حافظی را دست آخر نه اینوری ها نه آنوری ها در لیست‌شان نگذاشتند. بدون جریان و تیم در شورا می‌رفت هم تنها می‌ماند لذا مردانه کنار ایستاد. قیاس این مرد با دوگانه سوزهای انتخاباتی دو جناح، همان ماجرای طوطی و بقال است که از قیاسش خنده آمد خلق را.
کار پاکان را قیاس از خود مگیر، گرچه ماند در نبشتن شیر و شیر


@hamsayegi_shiraz

1482 بازدید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

رد پا

حالت های رنگی