در پاریس هیچ مردی با ولع به زنان برهنه نگاه نمی کنداما درایران چه!؟

پنج شنبه, 26 اسفند 1395 19:16 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 

گویند در خیابانهای پاریس هیچ مردی با ولع به زنان برهنه نگاه نمی کند ، امنیت فراوان  است واین به خاطررفع حجاب و عادی شدن برهنگی است ... اما درایران چه ؟

اولا - باید رفت سراغ آمار تعرضات واتفاقاتی که در پار کینگ ها و خیابان های خلوت و کم نور روی می دهد . بلکه رجوع شود به آمار و مقالات و کتبی که خود ایشان منتشر می نمایند ! که آیا غرب توانسته با باز گذاشتن باب روابط زن و مرد جلوی حرص و تعرض و مشکلات را بگیرد ؟ سه کتاب از مقالات متخصصین غربی گویای معرفی این جوامع و امنیت اجتماعی ایشان است که به صورت کاذب مورد حسرت برخی قرار می گیرد. مانند کتاب "جنگ علیه خانواده "نوشته ی آقای گاردنر .کتاب "فمینیزم در امریکا تا سال دو هزار و سه " ,شامل پنج مقاله از خانم وندی.وکتاب "در غرب چه می گذرد" .

 ثانیا – به فرض آنکه در خیابان های پاریس هیچ خانمی برای هیچ آقائی جذابیت ندارد ! دلیل اصلی اش چیست ؟
 دلیل آن وجود مراکز مکملی چون فاحشه خانه های است که قدم به قدم در دسترس قرار دارد ودیگربرای دیدن سرو پای برهنه ی خانم ها ی عابردر خیابان جذابیت و تمایلی باقی نمی ماند ! اگر این مراکزبسته شود آیا امنیت جامعه ی آنها مثل تهران خواهد شد ؟ با این وجود , اخبار بسیاری نیزمبنی بر تعرض های خیابانی آنهم در ملاء عام وجود دارد .

ثالثا – جاذبه ی زن برای مرد تبع مرد است .  کسی که ادعا میکند زن برایم جذاب نیست یا دروغ می گوید یا بیمار است .این بی توجهی مردان به زنان در غرب زاییده ی ولنگاری های بسیار است .اسلام می خواهد آستانه ی لذت را پائین نگه دارد . نه اینکه در دسترس باشد اما هوس انگیز نباشد .در این جوامع ,از یک طرف برهنگی عادی شده است و از طرف دیگر برای ایجاد لذت جنسی به هزاران وسیله ی زشت روی آورده اند !

اینکه راسل می گوید : اگر پخش عکس های منافی با عفت مجاز بشود پس از مدتی مردم خسته خواهند شد و نگاه نخواهند کرد ، به این منظور است که آتش و عطش روحی زبانه می کشد ومردم از یک نوع خاص بی عفتی خسته می شوند و نوعی دیگر را تقاضا می کند , و این تقاضا ها هرگز تمام شدنی نیست .
اگر با دستور حجاب , فتیله و آستانه ی لذت پایین نگاه داشته می شود , درحفظ سلامت جنسی جامعه موثر است . گرنه در کشور هایی که راه را پیموده اند لذت جنسی با ارتباط با کودکان , همجنس گرائی , با آزار و اذیت و خشونت , تجاوز در پنهان و در ملاعام  ,و... ایجاد می شود گویی هر چه عرضه بیشتر شده تقاضا کم , بلکه به بیراهه رفته است .
#ایراد_حجاب   #آزادی_های_مخرب
@Howzehir

1422 بازدید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

رد پا

حالت های رنگی