كتاب مهندسي مجدد فرآيندهاي كسب و كار به چاپ پنجم رسيد

 

 

 

كتاب مهندسي مجدد فرآيندهاي كسب و كار ترجمه دكتر سعيد جهانيان عضو هيات علمي گروه مديريت دانشگاه اصفهان و دكتر عادل آذر رييس ديوان محاسبات كشور مجوز چاپ پنجم از سوي انتشارات سمت را كسب نمود.

به گزارش انجمن اسلامی دانشجویان دكتر سعيد جهانيان عضو هيات علمي گروه مديريت دانشگاه اصفهان است كه تا كنون مقالات متعدد در مجلات معتبر داخلي و خارجي داشته است وي در گفتگو با واحد خبر روابط عمومي دانشگاه ضمن بيان ويژگي هاي اين كتاب افزود: كتاب حاضر براي دانشجويان رشته‌هاي مهندسي فناوري اطلاعات و مهندسي صنايع در مقطع كارشناسي به عنوان منبع مبنايي و همچنين براي دانشجويان رشته‌هاي مهندسي فناوري اطلاعات، مهندسي صنايع، مديريت فناوري اطلاعات و مديريت صنعتي در مقطع كارشناسي ارشد به‌عنوان منبع اصلي درس «مهندسي مجدد فرايند» به ارزش ۲ واحد ترجمه شده است. اميد است علاوه ‌بر جامعه دانشگاهي، كليه مهندسان و مديران و ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند.

وي در ادامه اظهار داشت: امروزه در بازارهاي جديد كسب و كار، سازمانها بر اساس انعطاف‌پذيري و پاسخ‌دهي با يكديگر رقابت مي‌كنند، نه بر مبناي هزينه و كيفيت؛ و همين امر موجب تأكيد بيش از پيش بر ارزش مديريت فرايند شده است.مهندسي مجدد فرايندهاي كسب و كار، رويكردي جديد به مديريت فرايندهاست كه مدعي بهبود ريشه‌اي در عملكرد و ايجاد مزيت رقابتي پايدار است. در كتاب حاضر اصول اساسي مهندسي مجدد فرايندهاي كسب و كار (BPR) شناسايي و بررسي مي‌شود و مفاهيم، روشها، مدلها و ابزارهاي مورد نياز براي فهم و پياده‌سازي مهندسي مجدد فرايندهاي كسب و كار را فراهم مي‌آورد. همچنين چارچوب عملياتي و تكنيكهاي مديريتي ضروري براي دستيابي به راهكارهاي پياده‌سازي مهندسي مجدد فرايندهاي كسب و كار در سازمان را به صورت گام به گام عرضه مي‌كند. از مزاياي اين كتاب داشتن نمايه، منابع و واژه‌نامه  انگليسي به فارسي و فارسي به انگليسي است.

531 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در دانشگاه
کد خبر: 2226

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

آخرین اخبار

yazd

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان

3679349
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
11079
0
11079
0
289992
0
3679349

آی‌پی شما: 54.90.237.148
امروز: دوشنبه، 02 بهمن 1396 - ساعت: 20:11:48

اوقات شرعی

رد پا

حالت های رنگی