محمد مسعودی در جشن بزرگ 22 بهمن: خسیس بودن نسبت به عمر خویشتن، راهی برای رسیدن به قله های علمی

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
جشن بزرگ ۲۲بهمن در تالار صاءب دانشگاه اصفهان و به همت انجمن اسلامی دانشجویان برگزار گردید.
در این برنامه، استاد نوربخش به بیان خاطرات خود از دوران انقلاب پرداختند و کتاب خود را با عنوان نهضت اسلامی با چهره های انقلابی در اصفهان معرفی کردند

پس از آن آقای محمودی خواننده ی اثر معروف راه عاشقی، یکی از اثرهای خود را اجرا نمودند.

محمد مسعودی

در ادامه آقای دکتر مسعودی،دانشجوی برتر اتحادیه ی اروپا در سال ۲۰۱۵ سخنرانی خود را آغاز نمودند. ایشان پس از بیان توضیحاتی در مورد اختراعات و فعالیت های علمی خود، به بیان چگونگی موفق بودن افراد پرداختند.
دکتر مسعودی،انگیزه ی الهی داشتن، اراده ی قوی، تسلیم نشدن در برابر مشکلات،روحیه ی جهادی و خستگی ناپذیری، پشتکار،توکل برخدا و خسیس بودن نسبت به عمر خویشتن را از راه های رسیدن به قله های علمی دانسته و گفتند:تک تک این موارد اهمیت ویژه ای دارند و داشتن پشتکار مساوی با تیزهوشی فرد نیست. چه بسا افرادی هستند که با هوش متوسط به خاطر پشتکار خود به مدارج عالیه رسیدند و افرادی نیز هستند که تیزهوش بودند اما به خاطر نداشتن پشتکار ،راهی که شایسته بوده را نپیموده اند.
ایشان در پایان بر احترام به استاد و انتخاب یار و دوست خوب به عنوان عوامل رشد دهنده ی انسان اشاره کردند و دعای خیر پدر و مادر را مقدم بر آن دو برشمردند.
در پایان این جشن که با استقبال خوب دانشجویان برگزار گردید، آقای محمودی چند اثر دیگر خود را اجرا نمودند و سرود سرفراز باشی میهن من همخوانی شد.

محمد جلال محمودی

 

335 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در سیاسی
کد خبر: 2189

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

آخرین اخبار

اوقات شرعی

رد پا

حالت های رنگی