چرا برخی با همه وحدت می‌کنند جز جلیلی؟

سه شنبه, 22 فروردين 1396 20:52 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

 

انتخابات سال 92 را در ذهن بیاورید. چیزی شبیه همین «جمنا»ی فعلی درست شده بود، با کلی تبلیغات رسانه‌ای و بزرگنمایی که ایهاالناس! اصولگرایان #وحدت کرده‌اند! هرچه برخی دلسوزان می‌گفتند آقا! #حدادعادل و #قالیباف و #ولایتی که در طول این سالها هرکدامشان در هیچ چیز با هم قابل جمع نبوده‌اند، حالا دم انتخابات چطور میخواهند فست‌فودی وحدت کنند؟ هرچه گفتند «ولایتی» روی چه حساب و کتابی #اصولگرا حساب می‌شود؟ عملکرد سالهای اخیرش به نام اصولگرایی و به کام سایرین بوده؛ گفتند امان از این نگاه بسته‌ی شما!

فرمودند هرکس از ما سه نفر زیر ائتلاف بزند باید به دیانتمان شک کرد و از این حرفها. اول گفتند همین ابتدا یکی از سه نفر کنار می‌رود. بعد که اختلافات بالا گرفت گفتند برای تقویت جبهه اسلام و مسلمین، سه نفرشان در مناظرات می‌آیند و بعد آن دونفری که در نظرسنجی‌ها پایین‌تر بوده‌اند کنار می‌روند. نشد که نشد! «اصولگرایی» فدای «اصول‌سواری» آقایان شد و ولایتی کنار نرفت و در مناظرات پنجه بر صورت اصول کشید وهمنوا با #روحانی جبهه اصولگرایی را کوبید و شد آنچه شد. چرا؟ چون حضرات حاضر شدند «ولایتی» را تحمل کنند، ولی «#جلیلی» را نه!


حالا چهارسال از آن روزها گذشته و باز هم همان آش است و همان کاسه! همان دوستانی که آن روز «جلیلی» را برنتابیدند و «ولایتی» را بر شانه‌های اصولگرایی سوار کردند این‌بار «#جمنا» زده‌اند و از «وحدت بی‌سابقه انقلابیون» و «سبک جدید سیاست ورزی» دم می‌زنند. سال 92 در توجیه عدم حمایت از جلیلی می‌گفتند «نه تیم دارد و نه برنامه»؛ حالا که جلیلی چهارسال کل کشور را وجب به وجب گشته و مشکلات را از نزدیک دیده و برنامه و تیم جمع کرده باز هم رو ترش میکنند که کی؟ جلیلی؟! نمی‌دانم آنهایی که جلیلی در این چهارسال بهشان سرزده و حرفشان را شنیده از نگاه آقایان «مردم» نیستند یا جلیلی را «نیروی انقلاب» نمی‌دانند!

خدا رحم کرد و آقای رئیسی وارد انتخابات شد و کشتی شکست‌خورده جمنا تکانی خورد،  وگرنه هنوز هم داشتند برای کنارزدن «جلیلی» سر «قالیباف و #بذرپاش و #زاکانی» بحث می‌کردند. واقعا چرا آنها که خود را «نیروهای انقلاب» می‌نامند حاضرند با هرکسی وحدت کنند جز جلیلی؟

پیام شهید

2549 بازدید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

آخرین اخبار

اوقات شرعی

رد پا

حالت های رنگی